SketchUp Pro

0
19663

SketchUp Pro, baş döndürücü görsel mimari oluşturmanızı sağlayan kolay kullanımlı bir 3B modelleme aracıdır. Araç Google Maps ile entegrasyonundan dolayı popülerdir. Ek olarak, kullanıcıların görselleri ve metinleri eklemesine, CAD için dışa aktarmasına ve diğer gelişmiş seçeneklere sahiptir. SketchUp Pro, yeni başlayanların anlaması için zor olan rahatsız edici teknik jargona sahip değildir. Benzer şekilde, eğer 3B tasarım konusunda yeniyseniz, karmaşık dairesel ve karesel şekilleri çizmenize yardımcı olacak araçla ilgili birçok rehberler ve ipuçları da bulacaksınız. Araç, önemli hesaplamaları tahmin etmek için harikadır, birleşmesi gereken iki ucu sizin için bir araya getirerek zaman kazanmanızı sağlar. Tüm basitliğine rağmen SketchUp hiçbir zaman önemli işlevleri tam olarak sunar.

SketchUp Pro 2018 (v18.0.16975) 2 yıl önce 335 MB 152 3

Kurulum

    • antivirüsünüzü kapatın ve internet bağlantınızı kesin
    • sketchuppro-en.exe ile kurulumu gerçekleştirin, programı çalıştırmayın
    • cracked klasörü içindeki 3 crack dosyasını kopyalayıp programın kurulu olduğu yere yapıştırın. (hepsi aynı yere olmamalı, aynı .exe dosyasının bulunduğu klasörlere atmalısınız)
    • plugin kurmak için ilgili dosyayı kopyalayıp C:\Users\Mehmet\AppData\Roaming\Sketchup 2018\Sketchup\Plugins klasörüne yapıştırın.

AppData klasörünü bulamıyorsanız arama kısmından çalıştırı açarak C:\Users\Mehmet\AppData\Roaming\Sketchup 2018\Sketchup\Plugins yazıp enter tuşuna basarsanız sizi oraya yönlendirecektir.

Torrent nasıl indirilir?